Siekdami pagerinti jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. 

Nustatymai Sutikti su visais
Pagaminta Kalėjime
Tokio projekto Lietuvoje dar nebuvo. Tai - galimybė įkalintiems žmonėms keisti savo gyvenimus.
Internetinės parduotuvės atidarymas – tai tik pirmas projekto „Pagaminta Kalėjime“ žingsnis, skirtas parodyti visuomenei bei kitiems pataisos namams, kad jau yra realus, veikiantis produktas. Šioje parduotuvėje bus parduodami visose Lietuvos laisvės atėmimo vietose Individualia veikla užsiimančių nuteistųjų gaminiai**.
Šis projektas nėra tik materialių gaminių gamyba ir realizacija. Tai yra ir labai svarbus socialinis projektas, padėsiantis keisti visuomenės požiūrį į bausmę atliekančius žmones. Esame įsitikinę, jog ši iniciatyva atvers visiškai naujas galimybes nuteistiesiems kurti, atsiskleisti, realizuoti savo talentus, gauti skaidrias pajamas, mokytis verslumo, savarankiškumo įgūdžių, pasitikėjimo savimi ir finansinio raštingumo. Pardavę savo rankomis kurtus produktus, jie gali susitaupyti gyvenimui laisvėje, mokėti turimas skolas ir net prisidėti prie savo šeimos išlaikymo. Visgi net 85 proc. prekės kainos taps autoriaus užmokesčiu!*
Įkalinimo įstaigose yra labai daug kūrybingų žmonių, norinčių keisti savo gyvenimo būdą. Sėkmingai pradėti veiklą jiems tereikia tinkamų medžiagų dirbinių gamybai. Mūsų organizacija stengsis avansu aprūpinti jomis potencialius kūrėjus individualios veiklos pradžioje. Tokiu būdu bus sukuriama daug naujų nuostabių gaminių. Sugeneruotas organizacijos pelnas ir kiti finansai bus skiriami įvairiai švietėjiškai veiklai įkalinimo įstaigose: tiksliniams mokymams, neformaliam ugdymui, profesiniam tobulinimui, teikiant informavimo, konsultavimo ir mokymo paslaugas, rengiant finansinio ir kompiuterinio raštingumo mokymus.
Svarbiausias organizacijos tikslas - padėti žmonėms kurti naujus šviesesnius gyvenimus.
Įsigydami šioje parduotuvėje parduodamus produktus, jūs prisidedate prie įkalintų žmonių resocializacijos ir saugesnės visuomenės kūrimo.
Kokia veikla užsiimame?
  • realizuojame pataisos namuose kalinčių žmonių individualios veiklos dirbinius*;
  • vykdome mokymus norintiems registruoti Individualią veiklą, teikiant VMI deklaracijas;
  • skatiname ir mokiname kalinčius žmones verslumo, savarankiškumo įgūdžių, pasitikėjimo savimi;
  • rengiame finansinio ir kompiuterinio raštingumo mokymus;
  • vykdome kultūrinį švietimą.
Bet svarbiausia - padedame žmonėms kurtis naujus gyvenimus.
*Nuo nuteistojo darbo užmokesčio dar bus atskaičiuoti visi privalomieji mokesčiai ir turimos skolos.
**Šiuo metu yra publikuojami pirmieji dirbiniai iš Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos, bei Marijampolės pataisos namų. Parduodamų dirbinių skaičius tolygiai didės su laiku, bus įtraukiamos ir kitos Lietuvos laisvės atėmimo vietų įstaigos. Tikslas yra bendradarbiauti su visomis įkalinimo įstaigomis.
Mūsų misija
Įgalinti kalinčius žmones užsiimti individualia veikla dar bausmės atlikimo metu, tokiu būdu realizuojant save, savo gebėjimus ir dirbinius.